SPOTKANIE INTEGRACYJNE W BAWIALNI ,,SOWA”

31 maja 2017roku odbyło się w naszej grupie spotkanie integracyjne dzieci, rodziców i wychowawców w Bawialni ,,Sowa”   przy ulicy  Stanisława Wyspiańskiego 1c w Kielcach.

Tego dnia, już od rana w przedszkolu, dzieci były podekscytowane i nie mogły doczekać się godzin popołudniowych, kiedy to wspólnie z rodzicami pojadą do Bawialni ,,Sowa”. Przedszkolaki pamiętały jakie atrakcje na nich tam czekają:

zjeżdżalnie, labirynty, zamki, baseny z kulkami i wiele innych.

Dużą atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy oraz zaproponowane zabawy z  wykorzystaniem chusty animacyjnej.

W tym czasie jak dzieci się bawiły, rodzice z nauczycielkami mogli posiedzieć sobie przy kawce, soku i przepysznej szarlotce na przygotowanym dla nich miejscu przy stolikach.

Zabawom i uśmiechom na twarzach  nie było końca, jednak wszystko co dobre szybko mija . Ten mile spędzony czas na pewno zostanie na długo w pamięci naszych ,,Muchomorków”. A nam zostanie oglądanie pamiątkowych zdjęć. Radosne twarze i uśmiechy dzieci świadczą o tym, że wspaniale spędziły popołudnie. 

Dziękujemy Pani Katarzynie Ciosek mamie -Zuzi i Lenki za zorganizowanie spotkania i udostępnienie Bawialni dla ,,Muchomorków” z okazji Dnia Dziecka.